Kış Bahçesi Sistemi

Evlerde ve işyerlerinde kış bahçesi modelleri edinerek yeni oturma alanları yaratabilirsiniz. Bu özel alanlar dayanıklı cam kaplıdır. Üzeri açılıp kapanabilen modelleri kullanarak, yaz ve kış uygun şekilde gün ışığından yararlanabilirsiniz. Bu alanda, kitap okumanız, tv izlemeniz, dinlenmeniz, kay ve kahvelerinizi içmeniz, misafirlerinizi ağırlamanız mümkündür. Mekanların kış bahçesi yaptırması da oldukça önemlidir.

Çünkü, bu alanda misafirlerin rahat edeceği mekanlar sağlanmaktadır. Bu şekilde, yerden kazanarak daha fazla müşterinin ağırlanması da söz konusu olacaktır. Kış aylarında ısıtıcı kullanabilir bu şekilde sıcacık ve havadar mekanlar elde edebilirsiniz.

Yaz günlerinde ise camekanları açabilirsiniz. Mekanın çatısını da açmanız özel sistemleri seçerek mümkündür.
Kış bahçelerinde, genellikle dayanıklı cam ile pen malzeme kullanılmaktadır. Bu şekilde ekonomik, dayanıklı ve fazla bakıma ihtiyaç duymayan malzemelerin kullanılması yerinde olacaktır.

Bazı modellerde ahşap malzemeler de kullanılmaktadır. Bunun yanında, branda modeller de söz konusudur. Ev veya mekanın şekline göre modeller firmalar tarafından da size sunulacaktır. Modeller arasından seçim yapabilirsiniz.